0 zł

Rekrutacja na opiekuna seniora trwa!

  • Nazwa firmy: Promedica24
  • Stanowisko: opiekun osób starszych
  • Miejscowość: Leszno
  • Województwo: wielkopolskie
  • Opublikowany: 25.03.2019 10:54
  • Wygasa: 3 dni, 13 godzin
Projekt bez tytułu(2)

Opis

Szukasz pracy na stałe a może na jakiś czas? Masz nadmiar wolnego czasu? Potrzebujesz gotówki?
Zostań Opiekunem osób starszych w Niemczech i spełniaj się pomagając innym!

W związku z utrzymującą się od lat tendencją do starzenia się zachodnich społeczeństw, na rynku potrzebnych jest coraz więcej opiekunek osób starszych. Praca w opiece jest bardzo dobrą okazją do doskonalenia kompetencji zawodowych, poprawy umiejętności językowych czy zwiedzania świata. Jeżeli szukasz pracy jako Opiekun Osób Starszych i chcesz dowiedzieć się więcej przyjdź na spotkanie z rekrutrem firmy Promedica24 do biura w Lesznie ul. Niepodległości 49 lub punktach rekrutacyjnych w Wolsztynie, Rawiczu, Górze i Gostyniu.

Promedica24 świadczy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. Firma poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą.

Pojawienie się nowego oddziału w Gnieźnie jest szansą na zmniejszenie bezrobocia oraz szansą dla mieszkańców regionu, którzy będą mogli wyjechać do pracy za granicą. Jak zapowiadają przedstawiciele firmy poszukiwane są osoby o zróżnicowanych kompetencjach zawodowych.

Praca opiekunki osoby starszej to doskonała możliwość zarobienia dużych pieniędzy oraz zdobycia ciekawego doświadczenia. Krajem, w którym najczęściej pracują polskie opiekunki są Niemcy, wybierane ze względu na wysokie zarobki i stabilną, bezpieczną pracę. Ze względu na sytuację demograficzną starzejących się społeczeństw zapotrzebowanie na opiekunki w Europie Zachodniej ciągle rośnie, co stwarza atrakcyjne możliwości zatrudnienia dla Polek pragnących pracować za granicą jako opiekunki. Niemcy, ze względu na bliską lokalizację są najczęściej wybieranym krajem, w którym Polki opiekują się osobami starszymi.

Promedica24 poszukuje do pracy otwarte i empatyczne osoby z gotowością do pracy za granicą, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt w Niemczech, Wielkiej Brytanii i w Polsce. Firmę cechuje wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość. Współpracując z Promedica24 Opiekun Seniorów zyskuje dobrą pensję i atrakcyjne bonusy w ramach jednej czytelnej umowy; składki ZUS i dodatkowe ubezpieczenie; transport, wyżywienie i zamieszkanie; pakiet medyczny dla stałych Opiekunów; wsparcie opiekuna kontraktu; pełną organizację wyjazdu i pobytu; wyjazd i powrót firmowym busem z/do miejsca zamieszkania; kursy językowe i szkolenia opiekuńcze oraz całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7. Dla Promedica24 ważne są też relacje z Opiekunami, z którymi firma pozostaje w kontakcie w trakcie kontraktu i po jego zakończeniu.

Promedica24 jest certyfikowaną firmą w zakresie rekrutacji opiekunek osób starszych oraz zarządzania jakością w opiece nad osobami niesamodzielnymi. Firma jest profesjonalną alternatywą dla domów opieki, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług opiekuńczych. Grupa Promedica24 jest liderem opieki domowej w Europie. Od 13 lat świadczy usługi na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski.

Dzięki zapewnianiu legalnej formy współpracy i organizacji pobytu za granicą ponad 35.100 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć współprace z Promedica24. Grupa może pochwalić się współpracą z setkami partnerów na kilku rynkach w Europie. To co wyróżnia firmę to doświadczenie, elastyczność, profesjonalizm i ogromna wrażliwość na potrzeby klientów. Misją Promedica24 jest opieka na najwyższym poziome, dlatego dokładane są wszelkie starania, aby rekrutować i podnosić kwalifikacje kadry opiekuńczej.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z oddziałem w
Lesznnie ul. Niepodległości 49 lub punktach rekrutacyjnych w Wolsztynie, Rawiczu, Górze i Gostyniu. Można skontaktować się także telefonicznie z p. Martyną pod nr 666096759

www.promedica24.pl

Brak tagów

  

Nr ogł.: 4405c98a545cbcaa

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane