0 zł

Czyszczenie laserem zaśniedziałych złączy oraz styków elektrycznych

  • Miejscowość: Warszawa
  • Telefon: +48 730 005 900
  • Opublikowany: 26.05.2019 22:41
  • Wygasa: 29 dni, 8 godzin
alc-photonics-logo-512x512

Opis

Firma ALC Photonics oferuje usługi czyszczenia skorodowanych, zużytych i zaśniedziałych styków, urządzeń oraz kompletnych instalacji elektrycznych za pomocą lasera.

Nasza technologia pozwala bezpiecznie wyczyścić: instalacje elektryczne, zespoły elektroniczne, instalacje w energetyce, elementy złożone takie jak: serwerownie, centrale elektroniczne, układy scalone, okablowania, bezpieczniki, turbiny, rozdzielnie.

Nasza usługa jest bezinwazyjna. Oferujemy czyszczenie zaśniedziałych, brudnych, przypalonych powierzchni. Precyzyjnie wyczyścimy również trudno dostępne miejsca.

Zoptymalizowane ustawienie wiązki laserowej nie zmienia ani nie uszkadza metalurgicznie powierzchni. Odparowują jedynie powłoka, pozostałości lub tlenki przeznaczone do usuwania. Praca laserem jest cicha i czysta. Wiązka laserowa jest łatwo i precyzyjnie regulowana, tak aby osiągnąć wyniki czyszczenia niemożliwe do uzyskania w przypadku wszystkich innych opcji.

Świadczymy usługi z dojazdem do klienta ale też możliwa jest wysyłka do nas elementów do czyszczenia. Cena czyszczenia od 50 zł za element.

Brak tagów

  

Nr ogł.: 6895b2191f6d1dcc

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Linki sponsorowane